Velvet Top Coat - Zamatový vrchný gél Čierno zlaté balenie

kliknutím zväčšíte
Velvet Top Coat - Zamatový vrchný gél
Velvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gélVelvet Top Coat - Zamatový vrchný gél
Vyberte variantu:
10,00 EURTovar skladom
9,50 EURTovar skladom
ks
Cena : 10,00 EUR
Dostupnosť:Tovar skladom ( Čierno zlaté balenie )
Tovar je v našom sklade, pripravený na expedíciu. Každý takto označený tovar, tiež nájdete v našej predajni.
Cena v bodoch: 999
Velvet Top Coat vytvára nádherný zamatový povrch nechtov bez lesku.

Bezvýpotkový uv gél Velvet Top Coat vytvorí zamatový povrch na akomkoľvek podklade. Nádherne vyzerá napríklad po použití cez trblievatý farebný uv gél alebo cez Magnetic Chameleon či Magnetic Gem Stone uv gély.

Balenie: Fľaštička so štetcom

Objem: 10ml

Nakoľko má akýkoľvek dodnes matný povrch či matujúci materíál (ako aj Velvet Top Coat ) pórovitý neuzatvorený povrch, je normálne, že sa rýchlo špiní a špinu priam ako by nasával.  Je to úplne normálny fyzický jav, ktorému sa nedá vyhnúť. Preto pri nanášaní matt gélov či Velvet top coatu na bledé podklady je možné pozorovať ušpinenie. Tohto sa ale veľmi jednoducho zbavíte pomocou mydla a kefičky, poprípade pomocou pár ťahou penovým jemným blokom.

Súvisiace produkty - Velvet Top Coat - Zamatový vrchný gél

Matt Finish UV gél - 5ml
WEXA Matt Finish UV gél je zapečaťovací - ukončovací uv gél. Matt Finish dodáva nechtom ...
Dostupnosť: Tovar skladom
ks
Cena7,00 EUR

Komentáre k Velvet Top Coat - Zamatový vrchný gél

3
8.10.2021 06:44
Mgr. Jana Androvičová Chrastinová

Dobrý deň prajem. Pracuje s týmto ozaj úžasným produktom.roky. Je perfektný na akékoľvek zdobenie,zafixujte všetko čo má a jeho dokonalá hebkosť je úžasná 🥰. Za mňa jednoznačne najlepší matt na trhu,aký som mala možnosť skúsiť. (A to som vyskúšala aj drahšie značky). Nevyrovná sa mu ani jeden. Ďakujem zaň.

4
24.1.2022 12:51
Eva Slovíková

Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu a sme naozaj radi, že vám robí náš Velvet radosť :-)

1
2.10.2018 13:39
Dominika

Ja mám s týmto produktom žiaľ negatívne skúsenosti. Na ružovom (bledom) podklade po týždni vyzera špinavo (a nejde to nijako dole len spilnikovat) a na čiernom vyzera síce fajn, ale rohy sa olupuju a tak je polka nechtu matná a polka lesklá (strop je, keď tento top coat zošúcham bez väčšej námahy). Záver: neni to veľmi kvalitny produkt.

2
3.10.2018 12:00
Eva Slovíková

Dobrý deň, myslím že posudzovať kvalitu produktu podľa vašej skúsenosti nieje relevantné. Špinivosť matných materiálov je úplne bežná a už mnohokrát preberaná na diskusných fórach. Bohužiaľ reagujú takto všetky matné povrchy na bledých podkladoch nakoľko sú to otvorené porézne materiály ako je uvedené aj v našom popise produktu. Rovnako je v popise uvedené že znečistenie ide dolu pomocou kefičky a mydla poprípade jemného bloku. To že sa vám materiál zo špičiek šúpe dolu, nieje chybou materiálu ale neodbornou prípravou (alebo skôr neprípravou) podkladu. Tohoto potvrdením je aj to že Velvet jednoducho zošúchate dolu. Čo je pri správnom technologickom postupe nemožné.
S našim Velvet Top Coat gélom pracuje obrovské množstvo profesionálok a svoju spokojnosť vyjadrujú opätovným nákupom.
Doporučujem zlepšiť techniku použitia Velvet Top Coat-u a rovnako si môžete užívať jeho krásny efekt dlhodobo :-)

Vložiť komentár

Meno
E-mail ( nebude zverejnený )
Váš príspevok
opíšte kód
antispam
     viac informácií